Pożyczka bez BIK

Pożyczka bez BIK w Aurum Finanse zapewnia:

Nasza oferta skierowana jest do szerokiego grona klientów, także tych, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej. Jeżeli miejscem Twojego zamieszkania jest Legnica i poszukujesz atrakcyjnej pożyczki bez BIK, to zajrzyj do naszej placówki przy ulicy Marsa 10. Zaproponujemy Ci rozwiązanie dopasowane do Twoich oczekiwań oraz możliwości.

Biuro Informacji Kredytowej posiada informacje o wszystkich naszych przeszłych i obecnych zobowiązaniach finansowych. Dlatego też osoby, które mają problem ze spłaceniem należności bądź spłacają je po terminie, nie są w stanie uzyskać dodatkowych środków od banku, który skrupulatnie sprawdzi ich historię. Wystarczy spóźnić się z ratą o ponad 60 dni i już możesz być wpisany do BIK, a informacja o opóźnieniu będzie przechowywana przez okres 5 lat. Z drugiej strony, jeśli nigdy nie pożyczałeś pieniędzy, informacji o Tobie nie będzie w BIK, co także może przyczynić się do tego, że bank odmówi Ci udzielenia pożyczki, ponieważ nie wie, jak się zachowasz. Oferta przygotowana przez Aurum Finanse pomoże Ci szybko rozwiązać problemy z płynnością finansową. Pożyczka bez BIK w Legnicy to zastrzyk finansowy na najpilniejsze wydatki bez konieczności posiadania dodatkowego zabezpieczenia czy przedstawienia zaświadczeń wymaganych na ogół przez instytucje bankowe. Pomagamy także osobom, znajdującym się w Krajowym Rejestrze Dłużników (KRD).

Co najważniejsze nie musisz gromadzić grubego pliku dokumentów – cały proces formalny sprowadzamy do minimum, a decyzję podejmujemy niezwłocznie, abyś mógł szybko otrzymać niezbędną kwotę. Korzystając z usługi pożyczki bez BIK w Aurum Finanse, zyskujesz gwarancję bezpieczeństwa i całkowitej uczciwości. Na miejscu, w biurze w Legnicy poinformujemy Cię o wysokości rat i okresie spłaty.

Jeżeli zainteresowała Cię oferowana przez Aurum Finanse usługa pożyczki bez BIK, skontaktuj się z nami, bezpośrednio w biurze w Legnicy bądź mailowo lub telefonicznie. Udzielimy wyczerpujących informacji i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.