Kredyty pozabankowe

Korzystając z oferty na kredyty pozabankowe w Aurum finanse zyskujesz:

Kredyt pozabankowy dla każdego – Legnica

Firma Aurum Finanse z Legnicy oferuje kredyty pozabankowe dla klientów indywidualnych oraz dla firm. Wychodząc naprzeciw osobom coraz chętniej korzystającym z tego rodzaju produktów finansowych, proponujemy kredyty z korzystnym oprocentowaniem i na dobrych warunkach.

Dla kogo kredyt pozabankowy?

Kredyty pozabankowe oferowane przez firmę Aurum Finanse z Legnicy to polecane rozwiązanie dla osób, które potrzebują szybkiego przypływu gotówki, a nie chcą lub nie mogą otrzymać kredytu czy pożyczki w banku. Kredyty tego typu charakteryzują się wyjątkowo prostymi zasadami przyznawania. Zazwyczaj nie wymagają zaświadczeń o dochodach – wystarczy dowód osobisty lub inny dokument tożsamości. Rekomendujemy również kredyty dla osób z negatywną historią kredytową i wpisami w bazach BIK, BIG czy KRD.

Zalety kredytu pozabankowego

Kredyty te udzielane są na dowolny cel. Najczęściej kwota kredytu pozabankowego oferowanego przez naszą firmę z Legnicy wynosi kilka tysięcy złotych, jeśli jednak jest taka potrzeba, kwota może być również dużo wyższa. Każdą ofertę dopasowujemy bowiem indywidualnie do oczekiwań i wymagań konkretnego klienta. Dużą zaletą kredytu tego typu jest wysoka akceptowalność złożonych wniosków i szybkie mechanizmy ich weryfikacji.

Nasza szeroka oferta obejmuje wiele kredytów na preferencyjnych, promocyjnych warunkach, obejmujących np. obniżone oprocentowanie czy wydłużony okres spłaty.
Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi, rzetelnymi i doświadczonymi instytucjami finansowymi, dzięki czemu możemy zagwarantować naszym klientom bezpieczeństwo każdej umowy i transakcji.

Jesteśmy do dyspozycji klientów

Rozważasz kredyt pozabankowy i poszukujesz rzetelnego biura, które przedstawi Ci kompleksową ofertę? Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami oraz do współpracy. Z chęcią przedstawimy zindywidualizowaną propozycję ofertową i odpowiemy na ewentualne pytania. Jesteśmy dostępni drogą telefoniczną, mailową i osobiście w siedzibie naszej firmy w Legnicy.