Kredyt bez BIK

Korzystając z oferty na kredyt bez bik w Aurum finanse zyskujesz:

Oferta kredytów bez BIK – Legnica

W ofercie firmy Aurum Finanse z Legnicy znajduje się kredyt bez BIK, dopasowany do potrzeb i oczekiwań Klienta. Nasze biuro w Legnicy proponuje kredyty bez BIK w wysokości nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych, co pozwala na realizację wielu planów i celów, m.in. remont mieszkania, zakup samochodu, sprzętu AGD czy wymarzonych wakacji dla rodziny. Zapewniamy wysoką przyznawalność, bez zbędnych formalności i zaświadczeń. W naszym asortymencie produktowym znajdują się kredyty ratalne z możliwością spłacania przez nawet kilkuletni okres.

Dla kogo jest kredyt bez BIK?

kredyt bez BIK w Aurum FinanseProponowane przez naszą firmę w Legnicy kredyty bez BIK przeznaczone są dla osób z negatywną historią kredytową w tzw. bazach dłużników, czyli Biurze Informacji Kredytowej, Krajowym Rejestrze Długów (KRD) czy też Bankowym Rejestrze Klientów Niesolidnych (BRKN). Oferowane przez nas kredyty bez BIK-u to polecane rozwiązanie dla osób, które nie mają szans na otrzymanie kredytu w banku. Naszą ofertę kierujemy również do osób zadłużonych, które mają przydzielonego komornika.

Dlaczego warto skorzystać z kredytu bez BIK w Aurum Finanse?

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży finansowej oraz współpracy z rzetelnymi firmami i instytucjami finansowymi jesteśmy w stanie zaproponować wyjątkowo korzystne warunki. Podchodzimy elastycznie do oczekiwań Klientów, dostosowując ofertę do ich potrzeb. Gwarantujemy szybkie otrzymanie decyzji kredytowej (nawet w ciągu jednego dnia). Ograniczamy do minimum formalności. Zdajemy sobie sprawę, jak skomplikowane potrafią być formularze i wnioski kredytowe, dlatego zawsze w jasny i przejrzysty sposób wyjaśniamy zasady oraz warunki spłaty kredytów bez BIK. Oferujemy kredyty zarówno dla osób fizycznych, jak i firm, również tych nowo powstałych.

Zachęcamy do skorzystania z oferty

Jeśli więc poszukujesz solidnej firmy, która przedstawi Ci spersonalizowaną ofertę kredytową, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu osobistego w siedzibie Aurum Finanse w Legnicy, mailowego i telefonicznego. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy najlepszą dla Ciebie ofertę.