Oferta na kerdyt dla klientów indywidualnych

Kredyty gotówkowe w Legnicy

Proponowane przez naszą firmę kredyty umożliwiają sfinansowanie niemal dowolnego celu czy marzenia. Nasza oferta obejmuje w województwie dolnośląskim kredyty w wysokości nawet ponad 100 tysięcy złotych, z kilkuletnim okresem spłacania. Dzięki długoletniej, owocnej współpracy z solidnymi instytucjami finansowymi i bankami, możemy zaproponować naszym klientom wyjątkowo atrakcyjne warunki kredytowania oraz oprocentowania.

Zdajemy sobie sprawę, jak skomplikowane potrafią być bankowe dokumenty i klauzule. Z tego względu nasi eksperci w sposób zrozumiały i rzetelny wyjaśniają wszelkie niuanse oraz ewentualne niejasności dotyczące kredytu czy umowy.

Województwo dolnośląskie – kredyty na dowolny cel

Proponowane przez naszą firmę z miasta Legnica kredyty oferowane są na dowolne, również bardzo wysokie kwoty, umożliwiające realizację wielu planów, w tym m.in. zakupu mieszkania czy działki budowlanej, kompleksowego remontu czy nabycia samochodu. Gwarantujemy błyskawiczną decyzję kredytową oraz szybki przelew pieniędzy na konto. Proponujemy kredyty ze stałym i zmiennym oprocentowaniem.

Posiadamy szeroką ofertę kredytów z pakietem dodatkowych korzyści, takich jak m.in. brak prowizji za wcześniejszą spłatę, wyższa kwota w przypadku łączenia dochodów z dochodami bliskiej osoby czy też niższe oprocentowanie w sytuacji przelewania wynagrodzenia lub świadczenia emerytalno-rentowego na konto danego banku.

Szeroka gama produktów finansowych oferowanych przez naszą firmę, pozwala na dobranie produktów dodatkowych do kredytu, takich jak np. ubezpieczenie na życie, na wypadek złamania, oparzenia, kalectwa, pobytu w szpitalu czy też od utraty pracy.

Prostota i bezpieczeństwo

Współpracujemy z rzetelnymi instytucjami finansowymi, dzięki czemu możemy zagwarantować naszym klientom bezpieczne i profesjonalne transakcje. Oferujemy kredyty w województwie dolnośląskim bez poręczycieli i zbędnych formalności – wymagamy jedynie dokumentu poświadczającego tożsamość (np. dowodu osobistego) oraz zaświadczenia o dochodach. Akceptujemy dochody nie tylko z umowy o pracę na czas określony i nieokreślony, ale również z umowy zlecenia, o dzieło, renty i emerytury, wynajmu nieruchomości czy też prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Ofertę kredytową zawsze dopasowujemy indywidualnie do potrzeb i możliwości Klienta. Dzięki temu możemy rozłożyć płatność pożyczki nawet na 120 rat lub więcej (w zależności od konkretnej oferty instytucji finansowej).

Zainteresowała Cię spersonalizowana oferta korzystnego gotówkowego kredytu w Legnicy i okolicach? Serdecznie zachęcamy do skorzystania z usług firmy Aurum Finanse.