Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Kredyty zabezpieczone dla firm – w jakiej kwocie mogę dostać kredyt?

Kredyty firmowe zabezpieczone to świetne rozwiązanie dla firm, które mają nieruchomość która może stanowić zabezpieczenie kredytu – wówczas kwota takiego finansowania to nawet do 10 milionów.

Jestem lekarzem – jak mogę w prosty sposób uzyskać finansowanie?

Kredyt dla wolnych zawodów to nasza specjalność. Minimum formalności, jasne przejrzyste zasady i wysokie kwoty przyznawanych kredytów pozwalają na finansowanie zarówno prywatnych praktyk lekarskich jak i lekarzy pracujących na etacie.

Mam dużo drobnych kredytów – powyżej 20 – czy jest możliwość konsolidacji takiej ilości zobowiązań?

Oczywiście – im szybciej się tym zajmiemy tym lepiej – nie ma znaczenia ile masz tych kredytów – ważna jest ich obsługa – zobaczysz jak wiele możesz zaoszczędzić.

Mam komornika – czy jestem w stanie jeszcze uzyskać jakieś finansowanie?

Tak osoby, które mają aktywne zajęcia komornicze również mogą liczyć na pomoc biura kredytowego Aurum Finanse. Umów się z nami na spotkanie i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić. Może uda się spłacić Twojego komornika, a Ty będziesz mógł się cieszyć swobodą w przyszłym finansowaniu. Będziesz mógł zaciągnąć kredyt w banku i tym samym zmniejszyć sobie koszty.

Czy zawsze będę potrzebować zaświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach ?

Nie w Aurum Finanse pomożemy Ci znaleźć taki kredyt , gdzie do udokumentowania Twojego dochodu wystarczą wpływy na konto, Pit lub Umowa o pracę, albo zaświadczenie z ZUS o postawie naliczonego wynagrodzenia.

Czy mogę wziąć z kimś kredyt aby łatwiej mi było go dostać?

Oczywiście zarówno o taki kredyt można się starać z kimś z rodziny jak i z kimś zaprzyjaźnionym. Wówczas zdecydowanie łatwiej będzie uzyskać wyższą kwotę kredytu.

Prowadzę działalność gospodarcza jednak nie rozliczam się na zasadach ogólnych – czy mogę dostać pożyczkę.

W Aurum Finanse mamy rozwiązania dla firm zarówno, które rozliczają się na zasadach ogólnych jak i na ryczałcie czy karcie podatkowej. Co ważne możemy pomóc nawet osobom które dopiero wystartowały ze swoim biznesem.

Czy w swojej ofercie posiadacie kredyty dla firm z Gwarancją COSME?

Oczywiście Aurum Finanse ma w swojej ofercie kredyty z gwarancją COSME- dzięki temu w łatwiejszy sposób będziecie mogli uzyskać dofinansowanie do swoich Firm. Co ważne gwarancja COSME może zabezpieczyć spłatę aż 80% wartości kredytu obrotowego czy tez inwestycyjnego. Kolejną ważną kwestia jest okres gwarancji – 27 miesięcy tgo maksymalny okres dla kredytów obrotowych a 99 miesięcy dla kredytów inwestycyjnych. I najważniejsza kwestia – nie musisz zastawiać własnego majątku. Proces nie jest skomplikowany – mu Ci w nim pomożemy – podczas składania wniosku o kredyt jednotorowo składamy wniosek o gwarancję.