Biuro Kredytowe

Aurum Finanse

Sprawdzone biuro kredytowe – Legnica

Biuro kredytowe Aurum Finanse z Legnicy jest firmą, której działalność skierowana jest do klientów indywidualnych oraz biznesowych. Oferujemy kredyty, pożyczki i produkty finansowe różnego rodzaju. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży finansowej, co gwarantuje profesjonalną i rzetelną obsługę na wszystkich etapach konsultacji. Do każdego klienta i zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Dzięki współpracy z solidnymi instytucjami pożyczkowymi, nasze biuro kredytowe w Legnicy może zaproponować wyłącznie korzystne oprocentowanie oraz dogodne warunki. Spieszymy się z decyzją kredytową, aby klient mógł otrzymać środki możliwie jak najszybciej.
Oferta biura kredytowego Aurum Finanse dla klientów indywidualnych

Klientom indywidualnym proponujemy kredyty gotówkowe, konsolidacyjne, na oświadczenie, pod zabezpieczenie samochodu lub nieruchomości. W naszym asortymencie produktów znajdują się również kredyty hipoteczne, przeznaczone na zakup działki budowlanej czy mieszkania, jak również na budowę domu. Oferujemy pożyczki zarówno dla osób z dobrą, jak i negatywną historią kredytową oraz wpisami w tak zwanych bazach dłużników. Proponujemy kredyty bez BIK i dla osób zadłużonych oraz z komornikiem na koncie.

Kredyty, leasing i faktoring dla biznesu

Wśród naszych produktów dla klientów biznesowych znajdują się z kolei kredyty gotówkowe niezabezpieczone, oferujące zastrzyk gotówki na rozwój firmy. Finansujemy nawet do 550 tysięcy złotych. Akceptujemy ewentualne opóźnienia w BIK, ZUS i US. W przypadku wcześniejszej spłaty, gwarantujemy ponadto brak dodatkowych kosztów.
W ofercie naszego biura kredytowego znajduje się również usługa leasingu, niewymagająca dużych nakładów finansowych, a pozwalająca przy tym na szybkie sfinansowanie wielu inwestycji. Proponujemy również faktoring dla firm, będący alternatywą dla kredytów, pozwalający na poprawę płynności finansowej już od min. 1% miesięcznie.
Masz jakiekolwiek pytania? Nasi doradcy finansowi służą pomocą. Serdecznie zapraszamy do współpracy.